


BELLIGHT Halogen G5.3 MR16 energy saving 230V 18W (1 szt.)
Proszę również sprawdzić do jakiego napięcia Państwo potrzebują Halogenów,żarówki na 230V nie będą pracować w instalacji na 12V,i na odwrót.Żeby żarówki na 12V pracowali,potrzebują transformatora,zasilacza,który zmienia napięcie z sieci elektrycznej 230V na 12V DC/AC.Żarówki na 230V będą pracować przy bezpośrednim połączeniu do instalacji elektrycznej.
- Wysokość: 4,5
- Szerokość: 5
- Waga (z opakowaniem): 0.045
- Typ: MR16
- Napięcie (V): 230V
- Zasilanie (ac/dc): AC
- Rodzaj: Halogenowe
- Barwa światła: biały ciepły
- Rodzaj gwintu: GU 5.3
- Jasność: 205Lm
- Trwałość: 1500H
- Moc: 18W
- Kształt: Reflektor
- Zamiennik (W): 20
- Współczynnik oddawania barw: Ra≥80
- Kąt rozsyłu światła: 38
- Współpraca ze ściemniaczem: TAK
- Klasa energetyczna: D
- Kolor szkła: Przezroczyste
- Kod produktu: 17333901
- Marka: Bellight
Producent: BELLIGHT
| Waga | 9 kg |
|---|---|
| Dodania do koszyka 90 dni | 2 |
| Odwiedziny według ofert 90 dni | 6 |
| Matrica | 3 |
| Rodzaj | Halogenowe |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.05 |
| Kolor szkła | przezroczyste |
| Kształt | Reflektor |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | 80 |
| Informacje dodatkowe | Możliwość ściemniania |
| Trwałość | 1500 |
| Barwa światła | biały ciepły |
| Długość produktu [cm] | 4.5 |
| Klasa energetyczna | G |
| Moc [W] | 18 |
| Napięcie [V] | 230V |
| Strumień [lm] | 205 |
| Szerokość produktu [cm] | 4.8 |
| Temperatura barwowa [K] | 3000K |
| Trzonek | GU 5.3 |
| Wysokość produktu [cm] | 5 |







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.