




BELLIGHT Halogen GU10 MR16 energy saving 230V 42W (10 // 100) ->50W
10x Żarówka halogenowa halogen GU10 eco 230V 42W
Wszystkie Parametry dotyczą jednej żarówki.
Żarówka halogenowa z przezroczystą szybą oraz odbłyśnikiem. Doskonale podkreśla barwy oświetlanych przedmiotów i wytwarza więcej światła niż żarówki tradycyjne przy takim samym poborze mocy. Dzięki temu halogenowe źródło światła może znacznie poprawić jakość prawie każdego rozwiązania oświetleniowego. Żarówka GU-10 zasilana jest bezpośrednio napięciem sieciowym 230V, co sprawia, że wyeliminowano konieczność stosowania transformatora.
- Wysokość: 5.2
- Szerokość: 5
- Waga (z opakowaniem): 0,06
- Typ: GU10
- Napięcie (V): 230V
- Zasilanie (ac/dc): AC
- Rodzaj: Halogenowe
- Barwa światła: biały ciepły
- Rodzaj gwintu: GU10
- Jasność: 640
- Trwałość: 2000
- Moc: 42W
- Kształt: Reflektor
- Zamiennik (W): 50
- Współczynnik oddawania barw: Ra≥80
- Kąt rozsyłu światła: 38
- Współpraca ze ściemniaczem: TAK
- Klasa energetyczna: C
- Kolor szkła: Przezroczyste
- Kod produktu: 35386143
- Marka: Bellight
Producent: BELLIGHT
- Matrica: 3
| Waga | 11 kg |
|---|---|
| Matrica | 3 |
| Rodzaj | Halogenowe |
| Kolor szkła | przezroczyste |
| Informacje dodatkowe | Możliwość ściemniania |
| Kształt | Reflektor |
| Trwałość | 2000 |
| Barwa światła | biały ciepły |
| Klasa energetyczna | G |
| Moc [W] | 42 |
| Napięcie [V] | 230V |
| Strumień [lm] | 640 |
| Szerokość produktu [cm] | 5 |
| Temperatura barwowa [K] | 2700K |
| Trzonek | GU10 |
| Wysokość produktu [cm] | 5.2 |









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.