


.
| Waga | 10 kg |
|---|---|
| Rodzaj | Halogenowe |
| Kolor szkła | przezroczyste |
| Informacje dodatkowe | Możliwość ściemniania |
| Trwałość | 2000 |
| Zawiera baterie | nie |
| Barwa światła | biały ciepły |
| Długość produktu [cm] | 1 |
| Klasa energetyczna | G |
| Moc [W] | 150 |
| Napięcie [V] | 230V |
| Strumień [lm] | 2870 |
| Szerokość produktu [cm] | 1.9 |
| Temperatura barwowa [K] | 2700K |
| Trzonek | E14 |
| Wysokość produktu [cm] | 7.6 |







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.