
.
| Waga | 3,6 kg |
|---|---|
| Rodzaj | LED |
| Kolor szkła | mleczne |
| Kształt | Tradycyjna żarówka |
| Trwałość | 30000 |
| Zawiera baterie | nie |
| Barwa światła | biały neutralny |
| Klasa energetyczna | F |
| Moc [W] | 6 |
| Napięcie [V] | 230V |
| Strumień [lm] | 540 |
| Szerokość produktu [cm] | 6 |
| Temperatura barwowa [K] | 4000K |
| Trzonek | E27 |
| Wysokość produktu [cm] | 10.5 |




Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.