

Żarówka LED Świecowa C35 230V 5W = 40W 4000K E14 450lm Świeczka Neutralna (1 szt.)
Żarówka LED C35, która posiada energooszczędne diody LED o dużej żywotności. Żarówka ma kształt Świeczki – tzw. żarówka Świecowa. Żarówka świeci światłem o barwie białej neutralnej i odpowiada klasycznej żarówce o mocy 40W. Żarówka rozsyła światło pod kątem 200 stopni, najlepiej sprawdzi się do oświetlenia miejsc gdzie potrzebujemy duży strumień światła.
- Wysokość: 10
- Szerokość: 3.5
- Waga (z opakowaniem): 0.04
- Typ: C35
- Napięcie (V): 230V
- Rodzaj: LED
- Barwa światła: biały neutralny
- Rodzaj gwintu: E14
- Jasność: 450
- Temperatura barwowa: 4000
- Trwałość: 30000
- Moc: 5
- Kształt: Świeczka
- Zamiennik (W): 40
- Współczynnik oddawania barw: Ra≥80
- Kąt rozsyłu światła: 200
- Współpraca ze ściemniaczem: NIE
- Kolor szkła: Mleczne
- Marka: Bellight
- Kod producenta : 13163463
- Liczba sztuk: 1
- SKU: 13163463
- Klasa efektywności energetycznej: F
- głębokość opakowania: 3.7
- waga opakowania: 0.04
Producent: BELLIGHT
| Waga | 2,93 kg |
|---|---|
| Matrica | 1 |
| Rodzaj | LED |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.07 |
| Kolor szkła | mleczne |
| Kształt | Świeczka |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | 80 |
| Trwałość | 30000 |
| Barwa światła | biały neutralny |
| Długość produktu [cm] | 3.5 |
| Klasa energetyczna | F |
| Moc [W] | 5 |
| Napięcie [V] | 230V |
| Strumień [lm] | 450 |
| Szerokość produktu [cm] | 3.5 |
| Temperatura barwowa [K] | 4000K |
| Trzonek | E14 |
| Wysokość produktu [cm] | 10 |






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.