
BELLIGHT LED G45 230V 9W E14 3000K 830lm (1 szt.)
Żarówka LED G45, która posiada energooszczędne diody LED o dużej żywotności. Żarówka ma kształt Kulki. Żarówka świeci światłem o barwie białej ciepłej i odpowiada klasycznej żarówce o mocy 75W. Żarówka rozsyła światło pod kątem 200 stopni, najlepiej sprawdzi się do oświetlenia miejsc gdzie potrzebujemy duży strumień światła.
- Wysokość: 8.8
- Szerokość: 4.5
- Waga (z opakowaniem): 0.04
- Typ: G45
- Napięcie (V): 230V
- Rodzaj: LED
- Barwa światła: biały ciepły
- Rodzaj gwintu: E14
- Jasność: 830
- Temperatura barwowa: 3000K
- Trwałość: 25000
- Moc: 9
- Kształt: Kulka
- Zamiennik (W): 75
- Współczynnik oddawania barw: Ra≥80
- Kąt rozsyłu światła: 200
- Współpraca ze ściemniaczem: NIE
- Klasa energetyczna: F
- Kolor szkła: Mleczne
- Kod produktu: 46115331
- Marka: Bellight
Producent: BELLIGHT
| Waga | 3,6 kg |
|---|---|
| Matrica | 1 |
| Rodzaj | LED |
| Kolor szkła | mleczne |
| Kształt | Kulka |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | 80 |
| Trwałość | 25000 |
| Barwa światła | biały ciepły |
| Klasa energetyczna | F |
| Moc [W] | 9 |
| Napięcie [V] | 230V |
| Strumień [lm] | 750 |
| Szerokość produktu [cm] | 4.5 |
| Temperatura barwowa [K] | 3000K |
| Trzonek | E14 |
| Wysokość produktu [cm] | 8.8 |




Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.