


LAMPA OPRAWA LED 36W PANEL 120 6500K MOCNA 2900Lm
Oprawa natynkowa LED 36W z wbudowanym źródłem światła.
Gotowy produkt. Idealnie nadaje się do klatek schodowych, kuchni, łazienek, przedpokoi,oświetlenia biur, hal produkcyjnych, garaży, warsztatów, lakierni
Panel może również zostać zamontowany na dwustronnej taśmie. Lampa gotowa do montażu, wystarczy zamontować i doprowadzić prąd do lampy. Nie potrzeba żadnych dodatkowych zasilaczy.
Dołączone elementy montażowe
- Szerokość: 7,7 cm
- Napięcie (V): 170-265V
- Rodzaj: LED
- Barwa światła: biały zimny
- Jasność: 2900lm
- Temperatura barwowa: 6500K
- Trwałość: 30 000h
- Moc: 36W
- Zamiennik (W): 72W
- Współczynnik oddawania barw: Ra≥80
- Kąt rozsyłu światła: 180
- Współpraca ze ściemniaczem: NIE
- Klasa energetyczna: A+
- Kolor szkła: Mleczne
- Minimalna liczba cykli włączeń/wyłączeń: 10000
- Długość (cm): 121,5 cm
- Grubość (cm) : 2,5 cm
- Stopień ochrony: IP20
- Marka: Bellight
- SKU: 28667494
Producent: BELLIGHT
| Waga | 10,3 kg |
|---|---|
| Matrica | 2 |
| Rodzaj | warsztatowa |
| Informacje dodatkowe | źródło światła w zestawie |
| Klasa efektywności energetycznej - stara klasyfikacja | A+ |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.1 |
| Kąt świecenia | 180 |
| Barwa światła | biały zimny |
| Długość produktu [cm] | 120 |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor | biały |
| Moc [W] | 36 |
| Napięcie [V] | 230V |
| Strumień [lm] | 2900 |
| Szerokość produktu [cm] | 7.5 |
| Temperatura barwowa [K] | 6500K |
| Trzonek | zintegrowane źródło LED |
| Wysokość produktu [cm] | 2.4 |







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.