



Świetlówka Tuba LED T8 G13 230V 18W = 36W 1800LM 4000K Neutralna 120CM
Energooszczędna szklana lampa LED o wysokiej klasie efektywności energetycznej G
LED T8 jest zamiennikiem tradycyjnych świetlówek jarzeniowych T8/G13.
Charakteryzuje się wysoką wydajnością świetlną (1800lm), szerokim kątem świecenia(220°), natychmiastowym i bezmigotliwym startem.
Zasilana jest bezpośrednio – jednostronnie – napięciem z sieci zasilającej.
Lampa posiada zintegrowany wewnętrzny zasilacz LED.
W lampach LED T8, jako źródła światła, wykorzystano wysokowydajne diody LED.
- Wysokość: 120
- Szerokość: 2.6
- Typ: T8
- Napięcie (V): 230V
- Rodzaj: LED
- Barwa światła: biały neutralny
- Rodzaj gwintu: G13
- Jasność: 1800
- Temperatura barwowa: 4000
- Trwałość: 30000
- Moc: 18W
- Kształt: Rurkowy
- Współczynnik oddawania barw: Ra≥80
- Kąt rozsyłu światła: 220
- Współpraca ze ściemniaczem: NIE
- Kolor szkła: Mleczne
- Marka: Bellight
- Kod producenta : 13163515
- Klasa efektywności energetycznej: G
- głębokość opakowania: 2.5
Producent: BELLIGHT
| Waga | 5,95 kg |
|---|---|
| Matrica | 3 |
| Rodzaj | LED |
| Kolor szkła | mleczne |
| Kształt | Rurkowy |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | 80 |
| Kąt świecenia | 220 |
| Trwałość | 3000 |
| Barwa światła | biały neutralny |
| Klasa energetyczna | G |
| Moc [W] | 18 |
| Napięcie [V] | 230V |
| Strumień [lm] | 1800 |
| Szerokość produktu [cm] | 2.6 |
| Temperatura barwowa [K] | 4000K |
| Trzonek | G13 |
| Wysokość produktu [cm] | 2.6 |








Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.