

Świetlówka Tuba LED T8 G13 230V 18W = 36W 1800LM 6500K ZIMNA 120CM
Energooszczędna szklana lampa LED o wysokiej klasie efektywności energetycznej G
LED T8 jest zamiennikiem tradycyjnych świetlówek jarzeniowych T8/G13.
Charakteryzuje się wysoką wydajnością świetlną (1800lm), szerokim kątem świecenia(220°), natychmiastowym i bezmigotliwym startem.
Zasilana jest bezpośrednio – jednostronnie – napięciem z sieci zasilającej.
Lampa posiada zintegrowany wewnętrzny zasilacz LED.
W lampach LED T8, jako źródła światła, wykorzystano wysokowydajne diody LED.
- Wysokość: 2.6
- Szerokość: 120
- Typ: T8
- Napięcie (V): 230V
- Rodzaj: LED
- Barwa światła: biały zimny
- Rodzaj gwintu: G13
- Jasność: 1800
- Temperatura barwowa: 6500
- Trwałość: 30000
- Moc: 18W
- Kształt: Rurkowy
- Współpraca ze ściemniaczem: NIE
- Kolor szkła: Mleczne
- Zasilania (1str/2str): Jednostronne zasilanie
- Marka: Bellight
- Kod producenta : 13163516
- Klasa efektywności energetycznej: G
- głębokość opakowania: 2.5
- waga opakowania: 0.35
Producent: BELLIGHT
| Waga | 5,95 kg |
|---|---|
| Matrica | 3 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.2 |
| Rodzaj | LED |
| Kolor szkła | mleczne |
| Kształt | Liniowy, Rurkowy |
| Kąt świecenia | 220 |
| Trwałość | 30000 |
| Barwa światła | biały zimny |
| Klasa energetyczna | G |
| Moc [W] | 18 |
| Napięcie [V] | 230V |
| Strumień [lm] | 1800 |
| Szerokość produktu [cm] | 120 |
| Temperatura barwowa [K] | 6500K |
| Trzonek | G13 |
| Wysokość produktu [cm] | 2.6 |






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.