

Świetlówka Tuba LED T8 G13 230v 9w = 18W 6500K Zimna 60CM Jednostronna
Energooszczędna szklana lampa LED o wysokiej klasie efektywności energetycznej F
LED T8 jest zamiennikiem tradycyjnych świetlówek jarzeniowych T8/G13.
Charakteryzuje się wysoką wydajnością świetlną (900lm), szerokim kątem świecenia(220°), natychmiastowym i bezmigotliwym startem.
Zasilana jest bezpośrednio – jednostronnie – napięciem z sieci zasilającej.
Lampa posiada zintegrowany wewnętrzny zasilacz LED.
W lampach LED T8, jako źródła światła, wykorzystano wysokowydajne diody LED.
- Waga (z opakowaniem): 0,19
- Typ: T8
- Napięcie (V): 230V
- Rodzaj: LED
- Barwa światła: biały zimny
- Rodzaj gwintu: G13
- Jasność: 900
- Temperatura barwowa: 6500
- Trwałość: 30000
- Moc: 9W
- Kształt: Rurkowy
- Współczynnik oddawania barw: Ra≥80
- Kąt rozsyłu światła: 220
- Współpraca ze ściemniaczem: NIE
- Kolor szkła: Mleczne
- Zasilania (1str/2str): Jednostronne zasilanie
- Marka: Bellight
- Kod producenta : 13163519
- Długość: 60
- Klasa efektywności energetycznej: F
- Średnica: 2.6
- głębokość opakowania: 2.5
- waga opakowania: 0.19
Producent: BELLIGHT
| Waga | 3,1 kg |
|---|---|
| Matrica | 3 |
| Zawiera baterie | nie |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.19 |
| Rodzaj | LED |
| Kolor szkła | mleczne |
| Kształt | Rurkowy |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | 80 |
| Trwałość | 30000 |
| Barwa światła | biały zimny |
| Długość produktu [cm] | 2.6 |
| Klasa energetyczna | F |
| Moc [W] | 9 |
| Napięcie [V] | 230V |
| Strumień [lm] | 900 |
| Szerokość produktu [cm] | 60 |
| Temperatura barwowa [K] | 6500K |
| Trzonek | G13 |
| Wysokość produktu [cm] | 2.6 |






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.