



BELLIGHT Świetlówka T8 15W 4000K
- Matrica: 3
| Waga | 2,4 kg |
|---|---|
| Matrica | 3 |
| Rodzaj | Świetlówki liniowe |
| Kolor szkła | mleczne |
| Kształt | Liniowy |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | 80 |
| Zawiera baterie | nie |
| Barwa światła | biały neutralny |
| Długość produktu [cm] | 0 |
| Klasa energetyczna | G |
| Moc [W] | 15 |
| Napięcie [V] | 230V |
| Strumień [lm] | 1000 |
| Szerokość produktu [cm] | 45 |
| Temperatura barwowa [K] | 4000K |
| Trzonek | G13 |
| Wysokość produktu [cm] | 2.8 |








Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.