




Świetlówka Liniowa Jarzeniówka T8 230V G13 18W 6500K 865 60cm Bellight
karton 25 szt
Nasza świetlówka charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, co gwarantuje długą żywotność produktu. Wersja 6500K/865 zapewnia mocne, jasne światło zimne, co sprawia, że świetlówka jest idealna do zastosowań w miejscach pracy oraz pomieszczeniach, gdzie ważna jest jasna, rozjaśniająca kolorystyka oświetlenia.
Świetlówka Jarzeniówka 18W 865 60cm jest łatwa w montażu oraz posiada standardowe wymiary tego typu świetlówek, co oznacza, że pasuje do większości opraw świetlówkowych starego typu, z układem zapłonowym magnetycznym (startery).
Jeśli potrzebujesz odpowiedniej świetlówki do swojego biura lub domu, nie wahaj się i zamów świetlówkę Jarzeniówka 18W 865 60cm B już dziś!
- Wysokość: 2.6
- Szerokość: 60
- Typ: T8
- Napięcie (V): 230V
- Rodzaj: Świetlówki liniowe
- Barwa światła: biały zimny
- Rodzaj gwintu: G13
- Jasność: 1250
- Temperatura barwowa: 6500
- Trwałość: 20000
- Moc: 18
- Kształt: Rurkowy
- Współpraca ze ściemniaczem: NIE
- Kolor szkła: Mleczne
- Marka: Bellight
- Kod producenta : 21110724
- Liczba sztuk: 1
- SKU: 21110724
- waga opakowania: 1
Producent: BELLIGHT
Świetlówka Liniowa T8 18W 60cm 6500K 865 — mocne, zimne światło do biura, garażu i warsztatu
Świetlówka liniowa T8 18W 60 cm z trzonkiem G13 to niezawodne źródło światła do zastosowań profesjonalnych i domowych. Barwa 6500K (865) zapewnia jasne, chłodne światło dzienne, idealne do pracy, precyzyjnych zadań oraz oświetlenia dużych pomieszczeń.
Najważniejsze zalety:
Super jasne światło 6500K (865)
Odwzorowuje światło dzienne — idealne do biur, magazynów, garaży, sklepów, warsztatów i pomieszczeń technicznych.
⚡ Niska moc — wysoka wydajność
18W daje silny strumień świetlny przy niskim zużyciu energii.
Standardowy trzonek G13
Pasuje do większości opraw T8 o długości 60 cm — szybki i prosty montaż.
Stabilna praca bez migotania
Gładne, równomierne światło, które nie męczy wzroku i poprawia komfort pracy.
Wysoka jakość wykonania
Odporna konstrukcja i długa żywotność sprawiają, że świetlówka sprawdza się w wymagających warunkach.
| Waga | 2,4 kg |
|---|---|
| Matrica | 1 |
| Rodzaj | Świetlówki liniowe |
| Kolor szkła | mleczne |
| Kształt | Rurkowy |
| Trwałość | 20000 |
| Zawiera baterie | nie |
| Barwa światła | biały zimny |
| Długość produktu [cm] | 2.6 |
| Klasa energetyczna | G |
| Moc [W] | 18 |
| Napięcie [V] | 230V |
| Strumień [lm] | 1250 |
| Szerokość produktu [cm] | 60 |
| Temperatura barwowa [K] | 6500K |
| Trzonek | G13 |
| Wysokość produktu [cm] | 2.6 |









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.