







OSRAM LUMILUX T5 HE 14 W/865
Świetlówka liniowa niezintegrowana Lumilux FH 14W G5 230V 1100lm CW 4050300591544
Dane techniczne
Barwa światła [K]: 4800-6500 (chłodna)
Długość [mm]: 549
LED: Nie
Moc [W]: 14
Napięcie znamionowe [V]: 230
Strumień świetlny [lm]: 1100
Strumień świetlny dokładny [lm]: 1500
Strumień świetlny zakres [lm]: 1001-1500
Średnica [mm]: 16
Trwałość [h]: 24000
Trzonek: G5
Typ: Świetlówka
Żywotność [h]: 16000
Waga opakowania [kg]: 0,061
Długość opakowania [mm]: 570
Temperatura barwowa [K]: 6500
cri (ra): >80
Układ zapłonowy: Niezintegrowany
Indeks lokalny: CBL031LEDV
Kod EAN: 4050300591544
Indeks producenta: 4050300591544
Świetlówka liniowa niezintegrowana Lumilux FH 14W G5 230V 1100lm CW
| Wymiary | 1,6 × 1,6 × 54,9 cm |
|---|---|
| Rodzaj | Świetlówki |
| Informacje dodatkowe | Możliwość ściemniania |
| Kształt | Rurkowy |
| Trwałość | 24000 |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | 80 |
| Zawiera baterie | nie |
| Barwa światła | biały zimny |
| Długość produktu [cm] | 1.6 |
| Klasa energetyczna | A |
| Moc [W] | 14 |
| Napięcie [V] | 230V |
| Strumień [lm] | 1100 |
| Szerokość produktu [cm] | 1.6 |
| Temperatura barwowa [K] | 6500K |
| Trzonek | G5 |
| Wysokość produktu [cm] | 54.9 |












Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.