








VIDEX-Lampka biurkowa DESK-LAMP-BERLIN VLE-TF11W 3000-4000-5500K 5W 85Lm
74,87 zł
2 w magazynie
VIDEX TF11 BERLIN to przenośna lampa stołowa LED z funkcjami płynnego ściemniania i zmiany temperatury barwowej (3000K, 4000K, 5500K). Dzięki wbudowanemu akumulatorowi lampa nie wymaga stałego podłączenia do zasilania i może pracować do 10 godzin na pełnym naładowaniu. Lampa posiada dodatkowe źródło światła u podstawy, dzięki czemu może być używana jako latarka. Lampa jest sterowana jednym przyciskiem dotykowym. Światło lampy nie migocze i nie męczy oczu podczas dłuższej pracy. Korpus lampy wykonany jest z gładkiego i błyszczącego białego tworzywa sztucznego. Wysokość 264 mm Szerokość 74 mm Głębokość 74 mm Pojemność baterii 1800 mAh Gwarancja 2 lata Zakres temperatur pracy -10° +40°C Zawartość rtęci Nie zawiera Kolor obudowy Biały Interfejs wejściowy USB-C Stopień ochrony IP20 Materiał obudowy Tworzywo sztuczne Napięcie znamionowe, częstotliwość DC 5 V Miejsce zastosowania wewnątrz Maksymalna moc 5 W Miejsce instalacji Biurko Klasa ochrony przed porażeniem elektrycznym III Źródło światła wymienne nie Temperatura barwowa 4000K (neutralna biel) Kąt wiązki 120° Prąd znamionowy 1 A Wskaźnik oddawania barw (CRI) Ra > 80 Trwałość 30000 h Cykle włączania/wyłączania 25000 Możliwość ściemniania bezstopniowego Strumień świetlny oprawy 100 Lm Promieniowanie ultrafioletowe nie Użyteczny strumień świetlny źródła światła odniesiony w sferze (360°) Strumień świetlny 100 Lm Typ baterii Li-ion Bateria wymienna nie Czas całkowitego rozładowania ≤ 10 h
| Beam angle | 120° |
|---|---|
| Place of application | indoor |
| Color rendering index (CRI) | Ra > 80 |
| Lifetime (L70B50) | 30000 h |
| Lifetime | 30000 h |
| On/Off cycles | 25000 |
| Useful luminous flux of the light source reference | in a sphere (360°) |
| Operating temperature range | -10° +40°C |
| Mercury content | Does not contain |
| Place of installation | Desk |
| Input interface | USB-C |
| Electric shock protection class | III |
| Ultraviolet radiation | no |
| Light source replaceable | no |
| Battery replaceable | no |
| Outer box | 20 pcs. |
| Kolekcja | Berlin |
| Liczba punktów światła | 2 |
| Informacje dodatkowe | możliwość ściemniania, żarówki w zestawie |
| Maksymalna moc pojedynczego źródła światła | 5 |
| Klasa efektywności energetycznej - stara klasyfikacja | A |
| Zużycie energii | 5 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1 |
| Zawiera baterie | nie |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Strumień [lm] | 100 |
| Temperatura barwowa [K] | 4000K |
| Napięcie [V] | DC 5V |
| Prąd znamionowy [A] | 1 A |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| System ściemniania | non-step dimming |
| Wysokość produktu [cm] | 26.4 |
| Szerokość produktu [cm] | 7.4 |
| Długość produktu [cm] | 7.4 |
| Moc [W] | 5 |
| Kolor | White |
| Materiał | Plastic |
| Rodzaj ogniwa | Li-ion |
| Pojemność [mAh/Ah] | 1800 mAh |
| Czas pracy [h] | ≤ 10 h |
| Klasa energetyczna | F |
| Rodzaj zasilania | akumulatorowe, sieciowe |
| Trzonek | E27 |
| Źródło światła | ze zintegrowanym źródłem światła |













Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.