















VIDEX-Lampka biurkowa DESK-LAMP-OSLO VLE-TF02W 3000-4000-5500K 5W 280Lm
89,42 zł
3 w magazynie
Lampa stołowa LED VIDEX TF02 OSLO to energooszczędne urządzenie oświetleniowe, które może zmieniać temperaturę barwową (3000K, 4000K, 5500K) i jasność (3 poziomy). Sterowanie odbywa się za pomocą jednego przycisku dotykowego. Świetny wybór do nauki, czytania lub pracy w biurze. Lampa może działać zarówno z dołączonego adaptera, jak i np. z portu USB komputera. Światło lampy nie migocze i nie męczy oczu podczas długotrwałej pracy przy stole. Korpus lampy wykonany jest z gładkiego i błyszczącego białego plastiku. Wysokość 333 mm Szerokość 120 mm Głębokość 167 mm Gwarancja 2 lata Zakres temperatur pracy -10° +40°C Zawartość rtęci Nie zawiera Kolor obudowy Biały Interfejs wejściowy Zasilacz sieciowy Stopień ochrony IP20 Materiał obudowy Plastik Napięcie znamionowe, częstotliwość AC 100-240 V, 50/60 Hz Miejsce zastosowania wewnątrz Maksymalna moc 5 W Miejsce instalacji Biurko Klasa ochrony przed porażeniem elektrycznym II Źródło światła wymienne nie Skorelowana temperatura barwowa 4000K (neutralna biel) Klasa energetyczna źródła światła F Kąt wiązki 120° Prąd znamionowy 45 mA Wskaźnik oddawania barw (CRI) Ra > 80 Trwałość 30000 h Cykle włączania/wyłączania 25000 Możliwość ściemniania 3-stopniowy Strumień świetlny oprawy 280 Lm Promieniowanie ultrafioletowe nie Układ sterujący wymienny tak Źródło światła lub produkt zawierający Produkt zawierający Użyteczny strumień świetlny zawartego źródła światła (Φuse) 490 Lm Klasa efektywności energetycznej zawartego źródła światła F Użyteczny strumień świetlny źródła światła odniesiony do kuli (360°)
| Beam angle | 120° |
|---|---|
| Place of application | indoor |
| Color rendering index (CRI) | Ra > 80 |
| Lifetime (L70B50) | 30000 h |
| Lifetime | 30000 h |
| On/Off cycles | 25000 |
| Useful luminous flux of the light source reference | in a sphere (360°) |
| Operating temperature range | -10° +40°C |
| Mercury content | Does not contain |
| Place of installation | Desk |
| Input interface | AC adapter |
| Electric shock protection class | II |
| Ultraviolet radiation | no |
| Control gear replaceable | yes |
| Light source replaceable | no |
| Light source or containing product | Containing product |
| Outer box | 16 pcs. |
| Packaging marking | Recycling of waste |
| Kolekcja | OSLO |
| Zawiera baterie | nie |
| Liczba punktów światła | 1 |
| Informacje dodatkowe | możliwość ściemniania, żarówki w zestawie |
| Maksymalna moc pojedynczego źródła światła | 5 |
| Klasa efektywności energetycznej - stara klasyfikacja | A+ |
| Zużycie energii | 5 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1 |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Strumień [lm] | 490 |
| Temperatura barwowa [K] | 4000K |
| Klasa energetyczna | F |
| Napięcie [V] | AC 100-240V |
| Prąd znamionowy [A] | 45 mA |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| System ściemniania | 3-step |
| Wysokość produktu [cm] | 33.3 |
| Szerokość produktu [cm] | 12 |
| Długość produktu [cm] | 16.7 |
| Moc [W] | 5 |
| Kolor | White |
| Materiał | Plastic |
| Rodzaj zasilania | akumulatorowe |
| Trzonek | zintegrowane źródło LED |




















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.