




VIDEX Oprawa oświetleniowa LED typu Downlight DOWNLIGHT-LED-DLSS-BLACK-18W-NW
38,74 zł
8 w magazynie
Oprawa oświetleniowa LED typu downlight. Smukła konstrukcja i wąskie ramki nadają jej bardziej nowoczesny wygląd w porównaniu z innymi odpowiednikami. Dobry wybór, jeśli nie masz możliwości wykonania otworów montażowych. Montowana bezpośrednio na płaskiej powierzchni (ścianie lub suficie). Nadaje się do oświetlenia przejść, korytarzy i głównego oświetlenia innych pomieszczeń. Szeroki kąt wiązki światła 170° oświetla maksymalną przestrzeń Twoich pomieszczeń. Metalowa obudowa chroni przed żółknięciem, pękaniem i zapewnia wydajne odprowadzanie ciepła, co z kolei wydłuża całkowitą żywotność produktu do 30 000 godzin. Sterownik jest ukryty wewnątrz obudowy. Po podłączeniu bezpośrednio do sieci zapewni stabilną pracę w przypadku spadków napięcia. Napięcie robocze 220–240 V. Wysokość 192 mm Szerokość 192 mm Głębokość 29 mm Waga netto jednostki 520 g Gwarancja 2 lata Zakres temperatur pracy -20° +40°C Zawartość rtęci Nie zawiera Kolor obudowy Czarny Interfejs wejściowy Wolne końce przewodów Stopień ochrony IP20 Materiał obudowy Stop żelaza Napięcie znamionowe, częstotliwość AC 220-240 V, 50/60 Hz Miejsce zastosowania wewnątrz Technologia LED Maksymalna moc 18 W Miejsce instalacji Sufit Klasa ochrony przed porażeniem elektrycznym II Materiał dyfuzora Tworzywo sztuczne Źródło światła wymienne u producenta Nadaje się do montażu w powierzchniach normalnie palnych tak Moc w trybie włączenia (Pon) 15 W Skorelowana temperatura barwowa 4000K (neutralna biel) Kąt wiązki 170° Prąd znamionowy 120 mA Wskaźnik oddawania barw (CRI) Ra > 80 Żywotność 30000 h Cykle włączania/wyłączania 20000 Możliwość ściemniania nie Współczynnik mocy (PF) 0,5 CRI Min Ra 80 CRI Max Ra 89 Strumień świetlny oprawy 1400 Lm Promieniowanie ultrafioletowe nie Układ sterujący wymienialny przez producenta Źródło światła lub produkt zawierający Produkt zawierający Użyteczny strumień świetlny źródła światła (Φuse) 1850 Lm Klasa efektywności energetycznej źródła światła E Użyteczny strumień świetlny źródła światła odniesiony do sfery (360°) Zużycie energii w trybie włączenia źródła światła (kWh/1000h) 18 Spójność kolorów w elipsach MacAdama (SDCM) 0 Współczynnik zachowania strumienia świetlnego ≥96% Metryka migotania (Pst LM) – Metryka efektu stroboskopowego (SVM) – Podłączone źródło światła (cls) nie Źródło światła o wysokiej luminancji Brak Osłona antyrefleksyjna Brak Źródło światła kierunkowe (DLS) lub bezkierunkowe (NDLS) NDLS Źródło światła sieciowe (MLS) lub niesieciowe (NMLS) NMLS Źródło światła z regulacją barwy nie
| Beam angle | 170° |
|---|---|
| Place of application | indoor |
| Color rendering index (CRI) | Ra > 80 |
| Lifetime (L70B50) | 30000 h |
| Lifetime | 30000 h |
| On/Off cycles | 20000 |
| Useful luminous flux of the light source reference | in a sphere (360°) |
| Operating temperature range | -20° +40°C |
| Mercury content | Does not contain |
| Power factor (PF) | 0.5 |
| Displacement factor (cos φ1) | – |
| Survival factor | 0.9 |
| Chromaticity coordinates (х) | 0.38 |
| Chromaticity coordinates (y) | 0.38 |
| R9 colour rendering index value | >0 |
| The lumen maintenance factor | ≥96% |
| Flicker metric (Pst LM) | – |
| Stroboscopic effect metric (SVM) | – |
| Technology | LED |
| CRI Min | Ra 80 |
| CRI Max | Ra 89 |
| Place of installation | Ceiling |
| Input interface | Free wire ends |
| Electric shock protection class | II |
| Diffuser material | Plastic |
| Ultraviolet radiation | no |
| Control gear replaceable | by the producer |
| Light source replaceable | by the producer |
| Light source or containing product | Containing product |
| Connected light source (cls) | no |
| High luminance light source | No |
| Anti-glare shield | No |
| Energy consumption in on-mode of the light source (kWh/1000h) | 18 |
| Colour consistency in MacAdam ellipses (SDCM) | <6 (4000K) |
| Suitable for installation in normally flammable surfaces | yes |
| Directional (DLS) or non-directional (NDLS) light source | NDLS |
| Mains (MLS) or non-mains (NMLS) light source | NMLS |
| Color-tunable light source | no |
| Outer box | 20 pcs. |
| Unit nett weight | 520g |
| Packaging marking | Recycling of waste |
| Zawiera baterie | nie |
| Rodzaj | sufitowa natynkowa |
| Informacje dodatkowe | źródło światła w zestawie |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.5 |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Kształt | kwadratowy |
| Moc [W] | 18 |
| Strumień [lm] | 1850 |
| Temperatura barwowa [K] | 4000K |
| Napięcie [V] | AC 220-240V |
| Prąd znamionowy [A] | 120 mA |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| System ściemniania | Nie |
| Wysokość produktu [cm] | 19.2 |
| Szerokość produktu [cm] | 19.2 |
| Długość produktu [cm] | 2.9 |
| Kolor | Black |
| Materiał | Iron alloy |
| Klasa energetyczna | E |
| Barwa światła | biały neutralny |
| Trzonek | zintegrowane źródło LED |
| Źródło światła | ze zintegrowanym źródłem światła |









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.