




Wysokość 50 mm Szerokość 90 mm Głębokość 90 mm Masa netto jednostki 220 g Gwarancja 2 lata Zakres temperatur pracy -25° +50°C Zawartość rtęci Nie zawiera Kolor obudowy Czarny Interfejs wejściowy Blok zaciskowy Stopień ochrony IP20 Materiał obudowy Aluminium Podstawa GX53 Napięcie znamionowe, częstotliwość AC 220-240 V, 50/60 Hz Miejsce zastosowania wewnątrz Maksymalna moc Maks. 30 W Miejsce instalacji Sufit Klasa ochrony przed porażeniem elektrycznym I Źródło światła wymienne użytkownik końcowy Ochrona przed uderzeniami IK07 Rozmiar otworu montażowego Ø73-77 mm
| Place of application | indoor |
|---|---|
| Operating temperature range | -25° +50°C |
| Mercury content | Does not contain |
| Place of installation | Ceiling |
| Mounting hole size | Ø73-77 mm |
| Input interface | Terminal block |
| Electric shock protection class | I |
| Light source replaceable | end user |
| Impact protection | IK07 |
| Outer box | 50 pcs. |
| Unit nett weight | 220g |
| Packaging marking | CE |
| Rodzaj | sufitowa wpuszczana |
| Informacje dodatkowe | wymienne źródło światła |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.22 |
| Kolekcja | Spotlight |
| Kąt świecenia | 120 |
| Kształt | okrągły |
| Trzonek | GX53 |
| Napięcie [V] | AC 220-240V |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Wysokość produktu [cm] | 5 |
| Szerokość produktu [cm] | 9 |
| Długość produktu [cm] | 9 |
| Moc [W] | 30 |
| Kolor | Black |
| Materiał | Aluminum |
| Barwa światła | biały neutralny |
| Klasa energetyczna | A |
| Strumień [lm] | 240 |
| Temperatura barwowa [K] | 4000K |
| Źródło światła | bez źródła światła |









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.