


Żarówka Halogenowa Żarnik JD E14 230V 200W 3980lm
UWAGA! ŻARÓWKI / ŻARNIKI HALOGENOWE – NIE WOLNO DOTYKAĆ DLONIĄ,PALCAMI !!!! Ponieważ przy takim kontakcie na żarniku zostają cząstki tłuszczu, wilgoci.
Przez dużą moc, żarówki emitują dużo ciepła, które w nieodpowiedniej oprawce, lampie może doprowadzić do uszkodzenie lampy, oprawki.
- Wysokość: 8
- Szerokość: 1.9
- Napięcie (V): 230V
- Rodzaj: Halogenowe
- Barwa światła: biały ciepły
- Rodzaj gwintu: E14
- Jasność: 3980
- Trwałość: 2000
- Moc: 200
- Klasa energetyczna: C
- Kolor szkła: Przezroczyste
- Stan: Nowy
- Kod produktu: 42034212
- Marka: Bellight
- głębokość opakowania: 2.5
- waga opakowania: 0.05
Producent: BELLIGHT
| Waga | 10 kg |
|---|---|
| Rodzaj | Halogenowe |
| Kolor szkła | przezroczyste |
| Informacje dodatkowe | Możliwość ściemniania |
| Trwałość | 2000 |
| Barwa światła | biały ciepły |
| Klasa energetyczna | G |
| Moc [W] | 200 |
| Napięcie [V] | 230V |
| Strumień [lm] | 3980 |
| Szerokość produktu [cm] | 1.9 |
| Temperatura barwowa [K] | 2700K |
| Trzonek | E14 |
| Wysokość produktu [cm] | 8 |







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.