

Żarówka Halogenowa Żarnik JD E14 230V 75W 1280lm
UWAGA! ŻARÓWKI / ŻARNIKI HALOGENOWE – NIE WOLNO DOTYKAĆ DLONIĄ,PALCAMI !!!! Ponieważ przy takim kontakcie na żarniku zostają cząstki tłuszczu, wilgoci.
- Wysokość: 6.3
- Szerokość: 1.9
- Napięcie (V): 230V
- Rodzaj: Halogenowe
- Barwa światła: biały ciepły
- Rodzaj gwintu: E14
- Jasność: 1280
- Temperatura barwowa: 2700K
- Trwałość: 2000
- Moc: 75
- Współpraca ze ściemniaczem: TAK
- Klasa energetyczna: C
- Kolor szkła: Przezroczyste
- Stan: Nowy
- Kod produktu: 42034175
- Marka: Bellight
Producent: BELLIGHT
| Waga | 10 kg |
|---|---|
| Rodzaj | Halogenowe |
| Kolor szkła | przezroczyste |
| Informacje dodatkowe | Możliwość ściemniania |
| Trwałość | 2000 |
| Zawiera baterie | nie |
| Barwa światła | biały ciepły |
| Klasa energetyczna | G |
| Moc [W] | 75 |
| Napięcie [V] | 230V |
| Strumień [lm] | 1280 |
| Szerokość produktu [cm] | 1.9 |
| Temperatura barwowa [K] | 2700K |
| Trzonek | E14 |
| Wysokość produktu [cm] | 6.3 |






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.