

.
| Waga | 6,8 kg |
|---|---|
| Rodzaj | Halogenowe |
| Kolor szkła | przezroczyste |
| Kształt | Rurkowy |
| Trwałość | 2000 |
| Zawiera baterie | nie |
| Barwa światła | biały ciepły |
| Klasa energetyczna | G |
| Moc [W] | 100 |
| Napięcie [V] | 230V |
| Strumień [lm] | 1800 |
| Szerokość produktu [cm] | 3.3 |
| Temperatura barwowa [K] | 2700K |
| Trzonek | E27 |
| Wysokość produktu [cm] | 10.4 |






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.