

Żarówka LED A60 230v 10w 4000k B22 Angelska
- Wysokość: 10,5
- Szerokość: 6
- Waga (z opakowaniem): 0,07
- Typ: A60
- Napięcie (V): 230V
- Rodzaj: LED
- Barwa światła: biały neutralny
- Rodzaj gwintu: B22
- Temperatura barwowa: 4000
- Trwałość: 25000
- Moc: 10W
- Kształt: Tradycyjna żarówka
- Zamiennik (W): 75
- Współczynnik oddawania barw: Ra≥80
- Współpraca ze ściemniaczem: NIE
- Klasa energetyczna: F
- Kolor szkła: Mleczne
- Kod produktu: 23277958
- Producent: BELLIGHT
- Ilość elementów w zestawie: 1szt
- Marka: Bellight
Producent: BELLIGHT
| Waga | 2,98 kg |
|---|---|
| Matrica | 3 |
| Rodzaj | LED |
| Kolor szkła | mleczne |
| Kształt | Tradycyjna żarówka |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | 80 |
| Trwałość | 25000 |
| Barwa światła | biały neutralny |
| Długość produktu [cm] | 6 |
| Klasa energetyczna | E |
| Moc [W] | 10 |
| Napięcie [V] | 230V |
| Szerokość produktu [cm] | 6 |
| Temperatura barwowa [K] | 4000K |
| Trzonek | B22 |
| Wysokość produktu [cm] | 10.5 |






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.