
Wysokość 5,4 mm Szerokość 11,6 mm Głębokość 11,6 mm Masa netto jednostki 2 g Standardowy rozmiar LR44 Pojemność baterii 158 mAh Napięcie baterii 1,5 V Typ Alkaliczna
| Model | AG13 |
|---|---|
| Standard size | LR44 |
| Type | Alkaline |
| Quantity in inner box | 100 pcs. |
| Outer box | 1600 pcs. |
| Unit nett weight | 2g |
| Packaging marking | Recycling of waste |
| Wysokość produktu [cm] | 0.54 |
| Szerokość produktu [cm] | 1.16 |
| Długość produktu [cm] | 1.16 |
| Pojemność [mAh/Ah] | 158 mAh |
| Napięcie [V] | 1.5V |




Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.